استفاده شما از فروشگاه اینترنتی مهربانو مارکت و سفارش کالا از این فروشگاه به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

خرید کالا از مرکز خرید مهربانو بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

خدمات و محتویات مرکز خرید مهربانو براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است. مالکیت معنوی اطلاعات موجود در فروشگاه اینترنتی مهربانو به گروه مرکز خرید مهربانو   متعلق است و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی خواهد داشت.

هر گونه استفاده از محتویات مرکز خرید مهربانو فقط با اطلاع قبلی و اجازه کتبی مسئولین یک دو سه صنعت امکان پذیر می باشد. براى اخذ اجازه کتبی لطفا در بخش “تماس با ما “و آدرس الکترونیکی m.mazrouei.co@gmail.com با ما تماس بگیرید.

کاربران هنگام سفارش کالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح کامل را در فروشگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.

کاربران قبل از اقدام به خرید می بایست در مرکز خرید مهربانو عضویت نموده و فرم ثبت نام را تکمیل نمایند تا با اطلاعات لازم کالا در اختیار شما قرار گیرد.

مرکز خرید مهربانو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات سایت هایی که ارتباط به آنها به واسطه آگهی و یا لینک مرکز خرید مهربانو شکل می گیرد، پذیرا نیست.

تمام ابزاری که در مرکز خرید مهربانو با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و کاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش کالا باشد. مرکز خرید مهربانو هیچ گونه مسئولیتی را در قبال محتویات پیام های کاربران نمی پذیرد.

ارتباط مرکز خرید مهربانو با کاربران فقط از mehrbanoomarket.ir برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

مرکز خرید مهربانو  به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

ارسال به سریعترین شکل

مرکز خرید مهربانو با تیم مجرب خود سفارش شما را در سریعترین زمان ممکن دریافت کرده و به انبار شرکت ارسال شده و بسته بندی میگردد و برای تحویل به شما به پست ارسال می گردد.

امکان خرید آنلاین در هر مکان

مرکز خرید مهربانو ارزش وقت و زمان شما را میداند و با بهره گیری از تکنولوژی روز خرید را هرچه بیشتر از گذشته ساده کرده است. 

ارسال رایگان

یک دو سه صنعت برای رضایت خریداران گرامی امکان ارسال رایگان برای خریدهای بالای 500 هزار تومان را فراهم کرده است.

ارتباط مستقیم با کاربران

مرکز خرید مهربانو به دنبال رضایت کامل کاربران گرامی است. اگر به هر دلیلی رضایت از کار ما حاصل نشده، لطفا مراتب را از طریق آدرس الکترونیکی m.mazrouei.co@gmail.com به اطلاع ما برسانید.
ضمنا کاربران گرامی می توانند در هر زمان که مایل باشند پرسش های خود را به یکی از روشهای ذکر شده در بخش جزئیات محصول در مرکز خرید مهربانو برای ما ارسال و در اسرع وقت پاسخ خود را دریافت نمایند.

شرایط و خدمات فروش

فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در مرکز خرید مهربانو درج نموده است. 

مرکز خرید مهربانو به هنگام تائید سفارش کالا، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع سفارش دهنده می رساند

خدمات پس از فروش

شرایط خدمات پس از فروش هر کالا در قسمت توضیحات آن ذکر شده است. در صورت عدم ذکر شرایط گارانتی در قسمت توضیحات کالا، این بدان معناست که مرکز خرید مهربانو خدمات پس از فروشی برای آن کالا ندارد. لازم به ذکر است که گروه تجاری مهربانو فقط مسئولیت عودت سفارش را در صورتی می پذیرد که محصول خریداری شده برخلاف توضیحات ارائه شده در صفحه محصول باشد، لذا توضیحات محصول را با دقت بخوانید و در صورت داشتن هر گونه پرسش از طریق راه های ارتباطی سوال های خود را مطرح کنید لذا بدیهی است که عودت هزینه پرداخت شده برای کالاهای فیزیکی و آموزش های دانلودی بر اساس سلیقه و عدم پسند کاربر در دستور کار قرار نخواهد گرفت.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. هزینه مالیات ارزش بر افزوده در صورت عدم قید شدن در سایت صفر ریال محاسبه شده است. تنها مبلغی که در موارد معین به ارزش کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود.

مکان و زمان تحویل کالا توسط کاربر سفارش دهنده در مرکز خرید مهربانو  درج شده و مرکز خرید مهربانو به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا (از جمله هزینه های مربوطه)، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

سفارش دهنده با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

هرگونه نقص و یا عیب فنی بایستی پس از دریافت کالا در محل تحویل کالای مشتریان تست شود و به مرکز ارتباط مشتریان مرکز خرید مهربانو اطلاع داده شود و در صورت اثبات نقص و یا عیب فنی کالا با مسئولیت مرکز خرید مهربانو تعمیر و یا جایگزین می گردد. در صورت دریافت کالا ،وجود نقص و عیب در کالای دریافتی حتی با گذشت ۱ ساعت پس از تحویل پذیرفتنی نیست.

لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار می باشد.

تمامی پرداخت های انجام شده به  روش اینترنتی و تحویل در محل مشتری انجام می گیرد. لازم به ذکر است که پرداخت اینترنتی و آنلاین توسط کارت های عضو شبکه شتاب و رمز اینترنتی از درگاه امن زرین پال صورت می گیرد.

شرایط انصراف از خرید کالا ویژه کالاهای فیزیکی

مشتری می تواند ظرف مدت ۷ روز از سفارش خود را طبق شرایط زیر انصراف دهد :

۱- کالا کاملاً سالم و باز نشده باشد.

۲- حداکثر ۷ روز مهلت انصراف و عودت وجود دارد.

۳- هرگونه خرابی در بسته بندی یا محصول شامل عودت و انصراف نمی شود.

در صورت ابراز نبودن هیچ یک از مشکلات فوق کالا استرداد می گردد و مبلغ فاکتور پس از دریافت از طرف انبار سایت مرکز خرید مهربانو ، هزینه پرداخت شده ظرف مدت ۷ روز کاری به حساب مشتری بازگردانده می شود.

تنها هزینه عودت و انصراف از کالا فقط هزینه حمل و بازپس گیری کالا می باشد.

سپاس از حضور و همراهی شما

با آرزوی خدمت رسانی و کسب رضایمندی شما از خرید خود و محصولات مرکز خرید مهربانو

هرگونه پرسش، انتفاد و پیشنهاد را با شماره تلفن : 09022722902 در میان بگذارید.